Katarína Korenčíková

Katarína Korenčíková

Vždy ma lákala a zaujímala hlbšia podstata človeka a jeho zdravia. Tieto pocity a myšlienky ma priviedli na cestu štúdia Tradičnej čínskej medicíny v Prahe. Ide o jedinečný prastarý systém liečenia, ktorého účinky preverila doba dlhšia ako 5000 rokov. Súčasťou TČM je akupunktúra, fytoterapia, TUINA masáže, dietetika. Štúdium TČM som doplnila o „CHi Nei Tsang „ - čínsky názov hĺbkovej terapeutickej masáže vnútorných orgánov brucha. Ide o najbezprostrednejší komplexný prístup k detoxikácii, obnove vnútorných orgánov tela. Je to silná čínska technika, ktorá pomáha uvoľňovať emocionálne blokády prostredníctvom masáže brucha, pomáha odstraňovať stres a napätie, prináša pohodlie a úľavu, privádza energiu do vnútorných orgánov, odstraňuje bloky, ktoré sa vytvárajú v okolí pupku. Táto technika je účinná pri ťažkostiach zažívacieho traktu, nadúvaní brucha a zápche, pomáha udržiavať prirodzený tonus tkanív a hormonálnu rovnováhu, pomáha riešiť a zmierňovať gynekologické problémy, ovplyvňuje lymfatický aj imunitný systém....

Vo svojej práci používam aj rezonančné zvukové nástroje ako sú tibetské a krištáľové misy, gongy, ladičky na podporu fyzickej, emocionálnej a duchovnej rovnováhy. Nástroje produkujú rôzne zvuky a frekvencie, ktoré ovplyvňujú aj naše energetické centrá a dokážu pomôcť obnoviť celkovú harmóniu tela.

Na mojej ceste hľadania som sa stretla s úžasným človekom s p. Jánošom, ktorý ma zasvätil do oblasti problematiky ľudského oka – do Irisdiagnostiky. Je to fascinujúca metóda, ktorá nám umožňuje nahliadnuť do ľudského vnútra prostredníctvom očí a vidieť minulosť, súčasnosť aj budúcnosť možných odvíjajúcich sa patológií. Som vďačná, že som mohla byť súčasťou irisdiagnostiky, pretože cítim, že práve to ma ešte viac nasmerovalo na cestu, ktorou moja duša skutočne má ísť. Beriem to ako poslanie a s láskou a nadobudnutými vedomosťami chcem pomáhať ľuďom.

web:  
e-mail: ziva.harmonia@gmail.com
tel.: 0908 062 297
sídlo: Žilina - Vojtecha Tvrdého 4

Certifikáty:

Naši iridológovia
Copyright © Asociácia Iridlogóv Slovenska
Created by Disweb.sk