MARTIN PELECH

Martin Pelech

Podpredseda Asociácie Iridológov Slovenska

V roku 2006 nastala v mojom živote obrovská premena v pohľade na svet. Začal som si uvedomovať že život je odlišný od toho ako mi ho prezentuje spoločnosť. Hlavne čo sa zdravia týka. Nemohol som uveriť tomu, že ľudia dokážu byť závislí na doktoroch a na malých „zázrakoch“ menom lieky. Skrz túto skúsenosť som sa rozhodol zobrať svoje zdravie do svojich vlastných rúk. Toto nové životné poznanie ma dostalo až na prednášku „Čo prezrádzajú vaše oči  - Irisdiagnostika“ už teraz môjho učitela a dobrého priateľa Ľubomíra Jánoša.

Už od útleho veku ma oči vždy fascinovali a tak som sa rozhodol vyskúšať túto metódu na vlastnej koži. Po diagnostike mi ostala sánka otvorená a s údivom som civel ako presne bola stanovená. Zažiadal som vtedy Ľuba aby sa stal mojim učiteľom ktorý ma zasvätí do tejto metódy diagnostiky. Súhlasil a som veľmi rád že mi predal jeho učenie vďaka ktorému by som chcel pomôcť čo najviac ľudom.

Momentálne sa okrem neustálej výučby zdravej výživy venujem aj systému ľudského tela, fytoterapii (bylinkárstvo), reflexnej terapii, očistám tela a duchovnému rozvoju osobnosti.

V apríli 2013 som sa stal podpredsedou Asociácie Iridológov Slovenska

web: www.iris-diagnostika.sk
e-mail: info(@)iris-diagnostika.sk
tel.: Momentálne nevýkonáva irisdiagnostiku
sídlo: -

Certifikáty:

Naši iridológovia
Copyright © Asociácia Iridlogóv Slovenska
Created by Disweb.sk